Kategorie

Platba kartou Online

Platba kartou online


Můžete využít v případě, že jste vlastníkem platební karty a máte možnost platby online přes internet. Pro tuto platbu stačí, když na konci objednávky zadáte své šestnáctimístné číslo karty a CVC/CVV kód. Přenos informací je šifrovaný a naprosto bezpečný. Všechny údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance, nikdo jiný k těmto informacím nemá přístup. Platba kartou online je bez poplatku, neplatí se žádné dobírečné jako v případě, že si zboží necháte zaslat.

Postup:

Pokud se rozhodnete za vybrané zboží a služby využít k platbě vaši platební kartu, zvolte si způsob placení "Platba kartou online". Po dokončení objednávky se Vám zobrazí odkaz na stránku, na které označíte druh platební karty.
Poté budete přesměrováni do naší zpracovatelské banky, tj. do České spořitelny a. s., která Vás vyzve k zadání údajů o kartě. Zadáte číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty a CVV2/CVC2 neboli poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku vaší karty.

Přijímáme platební karty:

VISA
VISA Electron
Maestro
MasterCard

 

České banky však většinou umožňují používání pouze embosovaných (reliéfních) karet - tedy nikoli elektronické karty VISA Electron a Maestro. Dále některé banky vydávají tzv. virtuální karty, které jsou výhradně určeny k nákupu na internetu (informujte se u své banky).

Platba kartou je bezpečná:

Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení - nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a VISA umožňující bezpečné platby kartou na internetu. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje. Údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance.
Nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o vaší platební kartě.

Možné problémy:

Pokud nám banka nepotvrdí platbu Vaší kartou, může to být z následujících důvodů:
údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně
na Vašem účtu nemáte dostatek finančních prostředků nebo jste již vyčerpali limit pro internetové transakce
Vaše karta nemá povolené použití pro transakce na internetu. V tomto případě je nutné se obrátit na Vaši banku.

Nejdůležitější výhody pro Vás:

- platba je okamžitá
- vysoká bezpečnost platby
- jednoduchost a pohodlí při placení
- bez poplatků za dobírku
- považovat nákup za vyřízený včetně zaplacení


Loading...