▼    Kategorie    ▼

Ponorné odstředivé čerpadlo HC7 INOX

Výrobce:Alfapumpy s.r.o.
Kód produktu:HC7M
Hmotnost:6.1kg
Záruka:24 měsíců
Doporučená cena: 2 090 Kč
1 727 Kč bez DPH
Dostupnost: na dotaz
Zvolená měna:CZKEUR

Technické parametry

Napětí230V
Příkon550W
Jmenovitý proud3.2A
Max. výtlak7.5m
Max. průtok7500l/h
Max. ponor8m
Hmotnost4.5kg
Max. rozměr pevných částic5mm

Ponorné čerpadlo HC7 M - INOX - základní parametry:

 
- plášť z nerezové oceli
- plovákový spínač
- maximální výtlak 7,5 m
- maximální ponor 8 m
- v čerpadle zabudovaná tepelná pojistka
- hmotnost čerpadla: 4,9 kg
 
 

Rozsah použití ponorného nerezového čerpadla HC7 M - INOX

 
Ponorné nerezové čerpadlo HC7 M - INOX je určené k čerpání čisté a mírně zakalené vody bez obsahu abrazivních částic. Tento základní parametr určuje rozsah použití čerpadla HC7 M - INOX na čerpání čisté nebo mírně znečištěné vody ze studní, jímek na dešťovou vodu, odvodňování zatopeného sklepa, čerpání vody z vodního toku a podobně.
 
Ponorné nerezové čerpadlo HC7 M - INOX je vhodné do šachty od minimálního rozměru 400x500 mm. Tato skutečnost je způsobena tím, že je čerpadlo HC7 M - INOX vybaveno plovákem pro automatické ovládání chodu čerpadla. Při použití čerpadla v šachtě o menších rozměrech by mohlo dojít k nevypnutí čerpadla při vypínací hladině.

Čerpadlo HC7 M - INOX není vhodné pro čerpání znečištěných vod abrazivními částicemi a chemickými látkami. Rovněž není vhodné pro trvalý provoz (např. vodotrysky). Nesprávné použití čerpadla snižuje jeho životnost a může čerpadlo nenávratně poškodit.

Pokud hledáte nerezové čerpadlo vhodné pro čerpání silně zakalené vody, bude Vás zajímat čerpadlo na septik HS11 M
 

Popis ponorného nerezového čerpadla HC7 M - INOX

 
Plášť čerpadla je vyroben z kvalitního nerezové oceli, ta zajišťuje zvýšenou antikorozní odolnost. Hřídel motoru je utěsněna mechanickou keramickou ucpávkou. Ptoti přehřátí je motor vybaven zabudovanou tepelnou pojistkou.
 
Čerpadlo HC7 M - INOX je konstruováno tak, že čerpaná voda i při nízké hladině obtéká motor a tím jej intenzivně chladí.
 
Všechny uvedené vlastnosti propůjčují čerpadlu HC7 M - INOX dlouhou životnost a bezproblémový provoz při správném použití. Nerezové čerpadlo HC7 M - INOX bude Váš cenově příznivý avšak spolehlivý pomocník na dlouhá léta!
    

Ovládání ponorného nerezového čerpadla HC7 M - INOX

 
Pokud je nerezové čerpadlo HC7 M - INOX zapojeno do sítě, jeho chod je ovládán plovákem, který čerpadlo zapíná a vypíná v závislosti na výšce hladiny čerpané vody. Maximální ponor čerpadla HC7 M - INOX je 8 metrů.
 
Čerpadlo se umístí do kapaliny tak, že se buď zavěsí za držadlo nebo se položí na dno. Čerpadlo nesmí nikdy viset na přívodním kabelu! Pokud je čerpadlo položené na dně, může kal bránít čerpadlu v rozběhu. Pokud nastanou takovéto okolnosti, je nutné čerpadlo častěji kontrolovat.
Loading...