▼    Kategorie    ▼

Ponorné odstředivé čerpadlo ZERO 8

Výrobce:Alfapumpy s.r.o.
Kód produktu:Z8
Hmotnost:5.7kg
Záruka:24 měsíců
Doporučená cena: 2 830 Kč
2 339 Kč bez DPH
Dostupnost: na dotaz
Zvolená měna:CZKEUR

Technické parametry

Napětí230V
Příkon550W
Jmenovitý proud3.2A
Max. výtlak8m
Max. průtok8000l/h
Max. ponor7m
Hmotnost4.5kg

Ponorné čerpadlo ZERO 8 (dále jen ZERO) je určeno pro čerpání čisté užitkové vody bez obsahu abrazivních částic do max. teploty 35º C. Maximální výtlak tohoto čerpadla je 8 m. Proto je vhodné zjména k čerpání zbytkové vody z bazénů, rovných střech, sklepů, zaplavených dvorků či komunikací a podobně, kde potřebujeme odstranit prakticky veškerou vodu a počáteční hladina je nízká pro použití běžných čerpadel. Čerpadlo může být trvale ponořené. Motor a hřídel jsou vyrobeny z nerezové oceli.

Nasaje a vyčerpá až do samého dna

Vejde se do otvoru 28 cm x 21 cm, kruh průměr 28 cm.

Jeho hlavní výhodou je schopnost vyčerpání do minimální zbytkové hladiny cca 2 mm a schopnost nasátí již při hladině cca 5 mm.

Velkou předností je nastavitelný zabudovaný hladinový spínač
Čerpadlo má zabudovaný hladinový spínač. Nemůže tedy dojít k jeho zachycení o stěnu jímky či jiné předměty a proto ho lze použít v jímkách malých rozměrů (obdélník 28 x 21 cm, kruh průměr 28 cm). V případě potřeby lze hladinový spínač vyřadit z provozu (uzamknout) posunutím horního hladinového snímače na horní doraz. V tomto případě však musíme pozorně hlídat hladinu čerpané vody, aby čerpadlo nepracovalo po vyčerpání vody “na sucho“. Mohlo by dojít k poškození čerpadla.
Vypínací výška: nastavitelná cca 2,5 cm – 11 cm
Zapínací výška: nastavitelná cca 5 cm – 15 cm

Loading...