Kategorie

Doprava a platba

Pozor, celková doba dodání zboží je součet skladové dostupnosti a doby dopravy/doručení.
Doba, kdy zboží dostanete = skladová dostupnost + doba dopravy

 


 

DPD - vnitrostátní přeprava zásilek

 
 
 
 
 
  • Zásilka bude doručena následující pracovní den po vyexpedování zboží (předání zboží přepravci) od 8:00 do 18:00 hodin po celé ČR.
  • Oznámení o doručení zásilky dostanete e-mailem den předem.
  • Řidič vždy zdarma kontaktuje příjemce na uvedeném telefonním čísle, aby s ním upřesnil detaily o doručování zásilky.
  • V případě, že první pokus doručování není úspěšný, doručujeme zásilku po předchozí avizaci (email nebo SMS) následující pracovní den automaticky znovu. Upozornění o opětovném doručování zasíláme ještě před nakládkou.
  • Pokud doručení není úspěšné ani na druhý pokus, informujeme příjemce o uložení jeho zásilky na příslušném depu a zároveň nabízíme možnost, aby nás kontaktoval pro sjednání další možnosti doručení.

Převzetí a reklamace
Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dní. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.
 

 

Osobní odběr

 

 

Zboží je možné osobně odebrat na adrese:

 

Jana Koziny 558/26, 779 00 Olomouc

 

- Osobní odběry: (Po - Pa, 8:00 - 16:00)
- Po předchozím objednání v našem internetovém obchodě

Jakmile bude zboží převezeno ze skladu a nachystáno k osobnímu odběru, budete telefonicky kontaktováni naším obchodníkem!
 


 

Ceník dopravy

  na dobírku převodem
DPD 99,- 99,-
Osobní odběr ZDARMA ZDARMA

 

* Ceny uvedené v tabulce jsou včetně DPH.


 

Informace o platbě

 

Platba hotově

Zboží zaplatíte našemu zaměstnanci na výdejním místě.

Platba na dobírku 

Zboží zaplatíte až při přebírání od dopravce

Platba na účet

Po obdržení objednávky Vám náš obchodník zašle číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u Fio banky. Zboží expedujeme až po obdžení platby na náš účet.

Expresní bankovní převod

Po dokončení výběru zboží v e-shopu můžete zvolit jako platební metodu Expresní bankovní převod, vybere svou banku. Platební údaje jsou k dispozici okamžitě. Při vstupu do svého elektronického bankovnictví již uvidíte vyplněný příkaz k úhradě. Zboží expedujeme ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments, a.s. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.
Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

Platba kartou online

Platba kartou on-line je nejrychlejší způsob platby, peníze jsou připsány okamžitě. Podporované karty: VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard. Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu, můžete ji využít k úhradě zboží online. Na konci objednávky jen zadáte své šestnáctimístné číslo karty a CVC/CVV kód. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný. Více informací najdete zde.
 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku a zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Loading...